Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 20 dubna 2024
Celkem je zde 405 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 405
Uživatelů: 0
Celkem: 405

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 5.8. 2012
Příspěvků: 104 | Témat: 12

28.07 2014 21:01


patrik7:
Lusťa:
Mechanik tam dělá asi třetím rokem tuším.. a v servisu ještě EDG neměnili.. a jak vidíš, tak majitelům 3.0 TDI* co přispívali do tohoto vlákna to také neodešlo ať už na A5 nebo jiné podobné Audině (krom Alejandra)..

Ale tady sám vidíš, co člověk, to názor...



Já jsem ale o prevodovce nepsal ani slovo.
Jen jsem reagoval na to,že ti tvůj kamarad řekl,ze na 3.0tdi se neřeší zde popisované problémy kromě klapek
nahoru

sponzor





28.07 2014 21:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

28.07 2014 21:04


Lusťa:


Já jsem ale o prevodovce nepsal ani slovo.
Jen jsem reagoval na to,že ti tvůj kamarad řekl,ze na 3.0tdi se neřeší zde popisované problémy kromě klapek


No k mechanikovi jsem napsal jen EDG, které se v origo audi servisu často neměnilo. Potvrdil v podstatě jen ty klapky, že odchází často

edit. samozřejmě neříkal, že vše je doživotní, jen např. do 200 tis. se žádný ze zde popisovaných problémů nijak často v audi neřešil, teď pracuje v porsche praha smíchov, tak mi zjistí informace odtud, jestli se tam to EDG atd. řeší u 3.0 TDI* tak často
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

28.07 2014 21:19


s-tronic, Multitronic* atd. a různý tyhle složitý převodovky..

nebrat!

To má belmondo pravdu,,čím složitější krám, tím je to horší..

Zlatej Tiptronic*!
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

28.07 2014 21:21


Alejandro:
Co říkáš na tyto dvě:

1. 3.0 TDI*, sice starší a více najeto, ale za 509 000Kč, ještě podle mě dají slevu. Takže případné problémy opravíš, věci na podvozku a brzdy, případně i klapky. Podle mě z tohoto auta se dá udělat za kilo bezproblémový.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


2. 3.2 FSI*, ale zase bude to podle mě naprosto bezproblémový, barvu vyřešíš fólií, ikdyž nejsem příznivcem 3.2 V6, moc nejede.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


1. - na tuhle se asi pojedu podívat, díky za tip asi jsem ji ze začátku přehlédl, když jsem hledal pouze bílou a s manuálem a teď se k ní zapomněl vrátit, jen škoda těch km....

2. - zajímavý kousek, ale ta barva.. a folii bych na autě mít nechtěl

Co říkáš na tuhle? Taky patříš k těm, které vůbec nezaujala - http://www.sportovnivozy.cz/42400-audi-a5-2x-s-line30-TDI*-quattro*-olomouc?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 646 | Témat: 21

28.07 2014 22:28


Paťo já chápu že jsi z toho zmatený, ale v tomto konkrétním případě věř belmondovi .... neptej se, prostě věř. S tím ostatním se do sporu pouštět nechci a nebudu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 646 | Témat: 21

28.07 2014 22:30


patrik7:
Co říkáš na tuhle? Taky patříš k těm, které vůbec nezaujala - http://www.sportovnivozy.cz/42400-audi-a5-2x-s-line30-TDI*-quattro*-olomouc?


Už jsem to psal jednou, prodává se takřka 3/4 roku ... bůh ví proč. A viděl jsem ji osobně, má bílou fólii, ale tuším že podkladová barva je také bílá.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

28.07 2014 22:40


kupovat auto na zaklade rad od lidi ktere sem nikdy nevidel a nevim zda to nepisou deti ze treti tridy co si delaj prdel je hloupost kluku. kluku, kluku, to spatne dopadne ku ku
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

28.07 2014 22:53


reveleR:
tak to mi zatím uniklo, že má folii, ten majitel psal že byla trochu lízlá z pravé strany, takže výměna světla, baltníku a zřejmě i kapoty - proto nesedí, tak už jí vyškrtávám definitivně

belmondo:
auto budu kupovat na základě svého rozhodnutí a osobní prohlídky, svezení a zkontrolování mechanikem případně přímo v audi... zde sbírám pouze dodatečné informace z praxe... a zatím rady, zkušenosti a celkově informace od "kluků" zde z fóra byly paradoxně mnohem užitečnější než informace od uživatele s červeným nickem
nahoru

sponzor





28.07 2014 22:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

28.07 2014 23:04


cervenej nick je hovno. pokud dle toho delas zavery tak ti neni pomoci. how
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

28.07 2014 23:31


no vidis tak aspon tvuj nick a informace od tebe maji stejnou vahu to mas dobry. tvoji pomoc tady nikdo nezadal, tak dik a uz cau
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2013
Příspěvků: 185 | Témat: 11

28.07 2014 23:54


Já jsem si obě Audi našel tak, že to byly lásky na první pohled. A taky evidentní vonavky. A čas ukázal,ze se to vyplatilo.

Tyto dlouhé spekulace ztrácí kouzlo
AK batole
AK batole


Registrace: 12.4. 2011
Příspěvků: 108 | Témat: 17

29.07 2014 0:06


belmondo:


S tronic* nevydrzi vice nez 130t km, pak vymena. u c7 jeste mene

Nevím, o kolik lepší nebo jiný je S-Tronic od Audi než na VW Passat a Škoda Octavia II, ale známí mají obě auta s DSG* a najeto přes 200 tisíc, žádný problém. Mám známého s A5 SB 3.0 TDI* S-Tronic, najeto 150 tisíc a naprostá pohoda. Nevěřím otmu, že po 130 tis. km se sesype, to je příliš málo na takhle drahá auta. Nicméně nejsem odbnorník, takže nemůžu vědět......Jinak v době S-Tronicu a DSG* bych do archaického tiptronicu nešel, opět pouze moje subjektivní zkušenost, sice je jasné, že Tiptronic* bude mnohem odolnější a jednodušší, ale doba je jinde.
AK batole
AK batole


Registrace: 12.4. 2011
Příspěvků: 108 | Témat: 17

29.07 2014 0:11


patrik7:

Co říkáš na tuhle? Taky patříš k těm, které vůbec nezaujala - http://www.sportovnivozy.cz/42400-audi-a5-2x-s-line30-TDI*-quattro*-olomouc?

Už tady někdo napsal že na tom je fólie, a kdyby nebyla, tak stejně to vypadá nějak moc "bíle", ty disky jsou totální hnus a fotky jsou šílené. Pomačkaná přední SPZ taky mluví za své. Podle mě se o to majitel moc nestaral. Právě podle toho jak to člověk do inzerátu nafotí, jak to popíše, atd... podle toho částečně poznáš jaký k tomu má vztah. Možná někdo se mnou nebude souhlasit, ale to je moje zkušenost. Auto vypadá divně, jako paskvil. Mrkni se na tu černou A5, jak jsem ti jí poslal, ta by mohla být v pohodě.
AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

29.07 2014 10:18


s7RanG:
Já jsem si obě Audi našel tak, že to byly lásky na první pohled. A taky evidentní vonavky. A čas ukázal,ze se to vyplatilo.

Tyto dlouhé spekulace ztrácí kouzlo


jojo máš recht, byl jsem se podívat už na 4 kousky a jen jeden mě zaujal, tak to možná klapne, ještě čekám na finální cenu a ještě se pojedu kouknout sem - http://www.sauto.cz/osobni/detail/audi/a5/15656407?goFrom=list, když nic tak nechám výlet do německa a další hledání na jaro
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 646 | Témat: 21

29.07 2014 10:28


Já si myslím, že nemá hlavně smysl řešit konkrétní typy automatů. Vždycky to bude o tom, jak se k tomu dotyčný prodávající choval, případně majitel před ním. Paradoxně můžeš být nejvíce spokojený s nejzatracovanějším typem motoru i převodovky jen díky tomu, že původní majitel byl pünktlich, nebo i vlastník před ním.

Obecný názor na motor 3.0 TDI* v A5 je, veskrze spokojenost, určitě vydrží více, než jiné modelové řady, všeobecně jsou majitelé s A5 velmi spokojeni, ale to jsi určitě poznal a pochopil sám a proto tento typ vozu hledáš. Taky je to důvod proč jich tolik na prodej zase není, lidi se toho nechtějí zbavovat, protože to auto "jede", "málo" žere a "nic extrémního" se na nich časem nekurví.

Nemám úplně obejektivní kritiku, protože z mých 5ti známých co 3.0 TDI* v s-line mají, s ní nikdo nemá jediný problém a auta se odmítají zbavit. Prostě ho chtějí dojezdit, nebo nejhůř alespoň nechat v rodině.

Pokud najdeš nějakou, která se ti líbí, nebo máš alespoň pocit, že by pro tebe mohla být ta pravá, nemá smysl tady s místníma spekulovat, jestli brát nebo nebrat. To co se tu můžeš dozvědět je pouze názor na daný model, na co si dát při vypsaném stavu a nájezdu pozor a jestli konkrétního majitele, prodejce nebo konkrétní auto náhodou někdo nezná. Pak sedni do auta, vezmi mechanika a jeďte.

Spekulacema s místníma členama a laborováním která byla vlastně v audi nejlepší a nejspolehlivější motorizace a Převodovka* v historii se ke koupi nikdy nedokopeš. Zase ale než abys litoval, že jsi koupil jezdící pokladničku, koupi neuspěchej a počkej si na to, co ti opravdu padne do oka, jak psal s7RanG.

Z auta musíš mít hlavně dobrý pocit, pokud ti mechanik navíc potvrdí dobrý stav, není co řešit ...

Držím ti palce, přeju úspěšnou koupi a doufám, že už do tohodle vlákna nebudu chtít přispívat . Nezapomeň se pak pochlubit, jak jsi pořídil, rád se s tebou sejdu kdekoliv v Praze či okolí. Měl jsem teď dost frmol, tak jsem ti nic neposlal do SZ, jak jsem slíbil. V noci navíc odjíždím do NDR šéfovi mé paní pro Z4, tak ti nejspíš nic nepošlu ještě do čtvrtka ... sorry :-/.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 646 | Témat: 21

29.07 2014 10:34


Jo ještě k této,
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Ta hnědá kůže je blivajz, ale proti gustu .... pokud to má opravdu poctivou servisku a je to Němec od Sttutgartu, jak je na fotkách, tak nemáš co řešit . Nájezd, výbava i optickeej stav vypadá velmi slibně!
sponzor





29.07 2014 10:34


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

29.07 2014 10:47


reveleR:
Pokud najdeš nějakou, která se ti líbí, nebo máš alespoň pocit, že by pro tebe mohla být ta pravá, nemá smysl tady s místníma spekulovat, jestli brát nebo nebrat. To co se tu můžeš dozvědět je pouze názor na daný model, na co si dát při vypsaném stavu a nájezdu pozor a jestli konkrétního majitele, prodejce nebo konkrétní auto náhodou někdo nezná. Pak sedni do auta, vezmi mechanika a jeďte.

Spekulacema s místníma členama a laborováním která byla vlastně v audi nejlepší a nejspolehlivější motorizace a Převodovka* v historii se ke koupi nikdy nedokopeš. Zase ale než abys litoval, že jsi koupil jezdící pokladničku, koupi neuspěchej a počkej si na to, co ti opravdu padne do oka, jak psal s7RanG.

Z auta musíš mít hlavně dobrý pocit, pokud ti mechanik navíc potvrdí dobrý stav, není co řešit ...

přesně tak a právě proto vzniklo tohle vlákno, neptám se tady nikoho jestli ten a ten kus vzít, ale jen zjišťuji nedostatky apod. abych věděl, jestli tam má vůbec smysl jezdit, např. mi tahle diskuze ušetřila výlet do té Olomouce, páč bych jinak nevěděl, že se prodává už půl roku, že má fólii atd.

Německo už nemusíš posílat, pokud neseženu teď v ČR, tak Německo pak na jaře
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 646 | Témat: 21

29.07 2014 12:21


OK, v domě kde bydlím se včera objevila nějaká A5 3.0 TDI* v s line a bílé barvě s kolama z S5, tak se zkusím souseda zeptat kde to vzal a jestli neuvažuje o prodeji
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2013
Příspěvků: 185 | Témat: 11

29.07 2014 12:32


reveleR: Nemá 20 rotory?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 646 | Témat: 21

29.07 2014 12:40


s7RanG:
reveleR: Nemá 20 rotory?


a sakra...ano má
AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

29.07 2014 12:41


není to tahle? http://www.autobazar.eu/cz/card.php?id=3751031 prodala se nedávno do ČR tuším
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 646 | Témat: 21

29.07 2014 12:44


patrik7:
není to tahle? http://www.autobazar.eu/cz/card.php?id=3751031 prodala se nedávno do ČR tuším


nene, rotory na A5 vypadají takhle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

29.07 2014 13:28


jo díky, nevíš jestli ta přední stříbrná maska z s5 bez problémů pasuje na a5?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 646 | Témat: 21

29.07 2014 14:13


nevím jestli bez problémů, ale taková přestavba už tady na fóru určitě byla, zkus pohledat, ale myslím si, že problém je jen se zadkem, kdy se musí upravovat díry na výfuky ...
sponzor





29.07 2014 14:13


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 12.4. 2011
Příspěvků: 108 | Témat: 17

29.07 2014 14:19


patrik7:
jo díky, nevíš jestli ta přední stříbrná maska z s5 bez problémů pasuje na a5?

Na přestavbu A5 na S5 jsem expert
Takže až budeš chtít něco takového udělat, klidně pošli SZ, poradím co a jak
Maska pasuje bez problémů
AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2014
Příspěvků: 58 | Témat: 5

29.07 2014 14:36


jasný, kdyžtak se určitě ozvu, jestli fakt něco ulovím, tak bychom se mohli sejít nějak hromadněji, co jsme z Prahy a blízkého okolí
AK batole
AK batole


Registrace: 5.8. 2012
Příspěvků: 104 | Témat: 12

30.07 2014 14:57


Jinak ta bílá předěláná na S5 uz je týden prodaná
AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.8. 2014
Příspěvků: 1 | Témat: 0

01.08 2014 17:34


Zdar,

asi mě tu ukamenujete, ale rád bych se tu dozvěděl pár informací.
Ohlížim se po nějaké Audi A5, ale jsem laik. To auto se mi líbí designově a je mi jedno jak silný má motor–pro většinu z vás možná nepochopitelný

Co si myslíte o tomhle?
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Má to celkem málo najeto, ale ten inzerát je tam docela už dlouho mám takový dojem.

Díky
AK junior
AK junior


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvků: 918 | Témat: 2

02.08 2014 17:43


co jsem měl a4 se stejnými sedačkami tak v necelých 200t km neměly známky poškození
AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.7. 2014
Příspěvků: 61 | Témat: 10

04.08 2014 19:10


Ahoj, tak slušně se to tady rozjelo. Přihodím něco málo do mlýna, snad to k něčemu. Bude, měl jsem 2,5 roku A5 Sportback 3,0tdi S-tronic. S autem jsem najel 90tkm, jezdil jsem s ním svižně, ale dodržoval pravidla (nevytáčet studené, kvalitní nafta, dochlazování turba atd.) a byl jsem maximálně spokojený. Později jsem měl v autě powerbox na údajných 206 kW a 600Nm, rozdíl velký...Auto jsem poté prodal, chtěl jsem větší a to byl můj nějvětší omyl. Chci ho zpátky ! S-tronic byl suprovej, nyní jezdím v tiptronicku a to je hrůza - prokluz spojky, pocit ''nekontaktu'' s autem, rychlost řazení, spotřeba Tiptronic* vs. s-tronic atd.

Do dneška ji potkávám na dálnici - má ji majitel z Plzně, napíšeme si, zavoláme, je max spokonej, má najeto 180tkm bez jediného problému. Taky jsem nyní vybíral jetou A5SB a vím co tam chci, dokonce jsem se byl dívat na jednu v Liberci, ale nakonec musím i kvůli penězům vydržet. Ale uplně chápu, že pokud víš, co v tom autě chceš, tak ho tady ani v DE neseženeš skoro. Já měl a mám požadavky 3,0tdi s-tronic, komplet S-line, 19''kola, Alcantara*, navi, dualni klima, start. tlačitkem, soundsystem nebo B&O, drive select, sport. diferencial.....a takove auto neni. Ja ho takto nakonfiguroval - kromě drive selectu a auto bylo pryč za 2 dny 5 zájemců. Teď jsem chtěl v podstatě stejné a nic, barvu zas tak neřeším, to bych hodil do fólie. Teď to nechám být a koupim asi až v listopadu nebo na jaře. taky jsem přemýšlel o A7, ale je to prostě takový větší auto, nebo nevím, A5 byl mazel a prostě jsem vůl, že jsem ho prodal :/

Jinak s Alejandrem se znám a jeho A5 je opravdu v TOP stavu, kdybych řešil 3dv, tak nepřemýšlím.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email