Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 437 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 432
Uživatelů: 5
Celkem: 437

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Jakou platformu preferujete / používáte?
Android
49% 
[ 165 ]
49%
iOS
23% 
[ 79 ]
23%
Windows Mobile
10% 
[ 35 ]
10%
Symbian
9% 
[ 33 ]
9%
Mobil bez OS
5% 
[ 17 ]
5%
RIM (Blackberry)
2% 
[ 7 ]
2%
Uživatelé hlasovali : 190
Celkem hlasů : 336
Hlasování skončilo.

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

22.07 2014 13:52


Kriznik:
Těším se na iOS8 a OSX Yosemite! co jsem mohl vidět na developers preview tak je to naprostá pecka a synergie na úplně jiném levelu.

to bude opravdu umět pouze a jen převzít stav rozepsaného emailu či načtenou stránku v prohlížeči? myslím že tam jsou ještě dvě tři podporované aplikace... no nevím zda-li tohle bude ta killer aplikace aby na to všichni hromadně přešli
sponzor





22.07 2014 13:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

22.07 2014 14:14


alespon jednou by bylo dobre si neco zkusit nez psat picoviny lorde.

iOS8 je pouze aktualizace, smysl pochopis az spolu s OSX Yosemite, ale to uz je koukam nekde daleko za hranici pochopeni.

Ztrata casu a energie
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

22.07 2014 15:07


Kriznik: ee chápu to, přečetl jsem si to - ale co jsem se dočetl, tak to má být pouhé převzetí stavu aplikace z mobilu a pokračování na velkém PC či opačně. nebo to má ještě nějakou rozšířenou funkčnost, když si to ty sám nazval:

"naprostá pecka a synergie na úplně jiném levelu"

pokud to nebude mít větší funkčnost než co jsem se dočetl, pak je tvá věta směšná, to se na mě nezlob. proto se ptám co víc že to bude umět než jsem zjistil?
AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

22.07 2014 17:24


Itchy:
Ty Lorde ale vubec nechapes, ze clovek prece nepotrebuje(!) posilat fotky nebo videa ostatnim. Proc by mel chtit takovej nesmysl, kdyz to telefon nepodporuje? To co jste delali vy s brachou zavani nejakym nelegalne-geekovskym chovanim
Kdyby jenom to, tím že byli čtyři, tak je to organizovaná skupina a ještě na území cizího státu ..... to smrdí mezinárodním terorismem
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 945 | Témat: 6

22.07 2014 20:14


lordmystic:
no a teď to zajímavější - kámoš měl iPhone 4S a druhej Lumii 9xx (nevím přesně). na rovinu kámoš s 4S se ani nesnažil, věděl že je bez šance aby nám cokoliv poslal nebo my jemu. a druhej kámoš s Lumií se také radši ani nesnažil, říkal že mu stačilo co za vopruz bylo zprovoznit doma šílené zune. nakonec přenos fotek do PC vyřešil tím, že si zprovoznil na notebooku skydrive, ale říkal že fotky nejsou v PC moc pěkné. jaké bylo jeho překvapení, když jsem mu vysvětlil, že tento přenos do PC přes skydrive mu ořeže velikost a tím i kvalitu fotek!


To musela být Lumie 900 s WP7. Od WP8 Zune nepotřebuješ, funguješ pře masstorage.

Upload na Onedrive rozhodně NEsnižuje rozlišení fotek. Tak jak je mám v telefonu se mi nauploadují na Onedrive.

Stejně tak s WP8 není problém odesílat soubory pomocí NFC.
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 945 | Témat: 6

22.07 2014 21:00


lordmystic:

já to vidím úplně opačně - díky propojení mobilního a desktopového systému "za každou cenu" bych řekl že to spíš odradí zákazníky desktopového OS než aby přilákalo zákazníky mobilní divize.

stačí se podívat na jeden přešlap za druhým jaký MS provádí, WP7 na starém jádru, WP8 zpětně nekompatibilní, vlajková loď Lumia 800 bez updatu na WP8, nesmyslně uzavřený HW s velice pomalým a omezeným přijímáním novinek (v oblasti HW), protěžování nokie a tím odrazení ostatních výrobců kteří alespoň mají zmáknutý marketing na rozdíl od MS, odkoupení nokie MS které ji fakticky pohřbilo, pak MS vydá nokie s androidem a za chvíli je zase zruší, atd. do dnešního dne chybí mnoho různých aplikací které jsou u konkurence standardem, nové aplikace vznikají stále mnohem dříve u konkurence než pro WP. nehledě na to, že WP má penetraci kolik, 3,5%? je jasný že si lidi raději vyberou zaběhlé systémy se kterými se tak brutálně a stále neexperimentuje!


Zajímavé, pro Apple je propojení v jeden ekosystém plus, ale pro Win to neplatí? Pokud se to dobře udělá, tak si spíš koupím mobil, který propojím s PC (kde má 99 % lidí v ČR Win), než nekompatibilní přístroj typu iPhone.

WP7 byl průser, ale to je již za námi. Zpětná kompatibilita byla zajištěna vydáním nových verzí appek, takže na WP8 nic nechybí.
Vlasková loď vskutku nedostala update, ale s ohledem na to, že je to spíš jinej systém než pouhý update, tak se to dá pochopit.
HW omezení jsou důležitá pro plynulý chod a optimalizaci. Proč cpát někam osmijádro, když systém běhá plynule na dvoujádře? Masturbaci nad nesmyslnými HW specifikacemi necháváme na dildroidech.
Ano, appky bohužel vycházejí pomaleji a není jich tolik. Na druhou stranu jsem všechny potřebné našel, takže pokud nepotřebuješ něco hodně specifického, tak to není problém. Navíc se teď spekuluje o možnosti částečné portace appek z jiných os, což by urychlilo vydávání.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

23.07 2014 7:59


Liqid:
Upload na Onedrive rozhodně NEsnižuje rozlišení fotek. Tak jak je mám v telefonu se mi nauploadují na Onedrive.

tobě možná ne, ale mnoho jiných takové štěstí nemá:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Liqid:
Stejně tak s WP8 není problém odesílat soubory pomocí NFC.

teorie dobrá, ale zkoušel sis někdy přes NFC odeslat 500MB dat? myslím že bys to rychle zavrhl.

Liqid:
Zajímavé, pro Apple je propojení v jeden ekosystém plus, ale pro Win to neplatí?

ano přesně tak pokud to MS dělá způsobem, že na 30" monitoru s 2k rozlišením mám 9 hnusných dlaždic jako výchozí obrazovku. tyhle blitky sou cestou do hrobu, ještě že MS podlehl tlaku veřejnosti a v dalších verzích plánuje mnohem větší oddělení této integrace mobilního a desktopového rozhraní.

zbytek přešlapů MS s WP jsem uvedl jen jako příklad toho, jak se MS snaží odradit i tu stávající hrstku věrných zákazníků...
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 945 | Témat: 6

23.07 2014 9:22


lordmystic:

tobě možná ne, ale mnoho jiných takové štěstí nemá:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
[zkrácená url]


Po právě probíhající aktualizaci vyřešeno. RAW je škoda že nejde, tam prostě bude muset stačit kabel, snad by to mohla vyřešit další aktualizace. Každopádně to trápí pouze mizivé procento uživatelů.


lordmystic:

teorie dobrá, ale zkoušel sis někdy přes NFC odeslat 500MB dat? myslím že bys to rychle zavrhl.

Nezkoušel, ale ty jsi psal
Citace:
já jsem jen přiložil note 3 k bráchově S4, sbeam a za 3 minuty přeneseno více jak 500MB dat
na WP to půjde obdobně jako na dildroidu.

lordmystic:

ano přesně tak pokud to MS dělá způsobem, že na 30" monitoru s 2k rozlišením mám 9 hnusných dlaždic jako výchozí obrazovku. tyhle blitky sou cestou do hrobu, ještě že MS podlehl tlaku veřejnosti a v dalších verzích plánuje mnohem větší oddělení této integrace mobilního a desktopového rozhraní.

zbytek přešlapů MS s WP jsem uvedl jen jako příklad toho, jak se MS snaží odradit i tu stávající hrstku věrných zákazníků...


Design je věc čistě subjektivní, takhle striktně můžeš posuzovat maximálně funkčnost. Je mi jedno jestli budu používat dlažbu, zelenou louku nebo polární záři, hlavně ať to funguje jak má.
sponzor





23.07 2014 9:22


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

23.07 2014 9:46


Liqid:
Po právě probíhající aktualizaci vyřešeno.

chápu to dobře že ta poslední aktualizace už nebude zmenšovat fotky z žádného telefonu, ani ze starých s WP7?

Liqid:
na WP to půjde obdobně jako na dildroidu

ne to opravdu nepůjde, dildroid a samsung jsou mnohem dál, NFC použijí pouze pro indexaci přenášených dat a zbytek přenesou rychlým wi-fi přenosem. to je právě ta SBeam technologie.

Liqid:
Design je věc čistě subjektivní, takhle striktně můžeš posuzovat maximálně funkčnost. Je mi jedno jestli budu používat dlažbu, zelenou louku nebo polární záři, hlavně ať to funguje jak má.

no jasně, ale pokud to funguje hůř než starší systém, tak ať si celou integraci strčí za klobouk. a jen jedna vlastní zkušenost - když jsme do práce dostali hromadně Lumie 800 s WP a chtěli si uživatelé automaticky nakonfigurovat exchange schránky, tak to s nimi prostě nešlo. ale svůj dildroid jsem si připojil automaticky bez problémů. ano po nějaké době se překonfiguroval exchange server a poslal se postup na telefony s WP jak to připojit, ale musel jsem se smát, když jsem viděl že můj htc s dildroidem se připojil na první pokus a WP telefony ne
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 945 | Témat: 6

23.07 2014 11:06


Citace:
chápu to dobře že ta poslední aktualizace už nebude zmenšovat fotky z žádného telefonu, ani ze starých s WP7?


Mluvím o aktualizaci na WP8.1 - ta se WP7 netýká. Jak jsem psal již výše, WP7 je mrtvola, které již skončila podpora.

lordmystic:

no jasně, ale pokud to funguje hůř než starší systém, tak ať si celou integraci strčí za klobouk. a jen jedna vlastní zkušenost - když jsme do práce dostali hromadně Lumie 800 s WP a chtěli si uživatelé automaticky nakonfigurovat exchange schránky, tak to s nimi prostě nešlo. ale svůj dildroid jsem si připojil automaticky bez problémů. ano po nějaké době se překonfiguroval exchange server a poslal se postup na telefony s WP jak to připojit, ale musel jsem se smát, když jsem viděl že můj htc s dildroidem se připojil na první pokus a WP telefony ne


Ano, opět problém s WP7, který u WP8.1 již není. Prvotní verze dildroida taky jistě nebyla bez chyb.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

23.07 2014 11:11


to je dalsi problem microsoftu a dildroidu(okrem ineho) , ze na svoje mobilne zariadenia vydavaju novy OS tak maximalne 2 roky. Niekedy ani to nie. do iphone sa da dostat novy iOS 4 roky dozadu. Cize 4 roky ma clovek aktualny telefon. Napriklad lumia 800, co bola svojho casu spicka, uz davno upadla do zabudnutia a na iphone 4s stale pojde novy iOS8, ktory predlzi zivotnost 4sku o dalsi rok aj svtvrt.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

23.07 2014 11:48


snuff: tak pokud si koupíš referenční telefon od googlu pak máš aktualizace také několik let. na druhou stranu vývoj jde tak rychle kupředu že je často nesmysl dávat nový OS do 4 roky starého mobilu, ten HW už absolutně nemůže odpovídat aktuálním požadavkům. čili 2 roky je rozumná doba nehledě na to, že ani nikdo neočekává kompletní změnu OS u dildroidu za 2000Kč (spotřebka) že?
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

23.07 2014 12:10


ked si kupis bezny dildroid tak jasne, ze za 2 roky je hw uz inde a ten telefon mozes hodit do kosa. len apple starne trochu pomalsie 4sko ma 3 roky a ma 2jadro, retina displej, atd atd. stale plnohodnotny telefon ktory je rychlejsi pri beznej praci ako 97 percent dildroidov. Okrem toho je to telefon, cize telefonovanie a veci s pracou spojene zvlada aj starsi HW. Zaklad je mat hlavne aktualny OS kvoli bezpecnosti. (na kazdom telefone). ono kym som nemal iphone tiez som si myslel, ze telefon po 2 rokoch treba menit ale iphone ma presvedcil ze netreba
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

23.07 2014 12:43


snuff:
Zaklad je mat hlavne aktualny OS kvoli bezpecnosti.

uveď mi jediný příklad kdo o něco přišel díky špatné bezpečnosti telefonu? to by mě strašně zajímalo a prosím vynech ty poplašné zprávy od konkurence že by tam mohla být ta a ta potencionální díra či podobně
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

23.07 2014 13:13


vlastne si povedal, ze po celom svete sa bezpecnost IT zariadeni riesi zbytocne. a ze zaplaty a updaty su tiez zbytocne a ze ti nevadi ked niekto z tvojho telefonu moze obnovit stare fotky, konverzacie atd.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Naposledy upravil snuff dne 23.07 2014 13:22, celkově upraveno 1 krát. (42% původního příspěvku)
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 945 | Témat: 6

23.07 2014 13:17


snuff: Lumia 820 byla představena září 2012. Nyní, skoro o dva roky později dostane aktualizaci na WP8.1 a bude se aktualizovat i nadále.

lordmystic: Co třeba internetové bankovnictví? Tam se bezpečnost určitě hodí.
sponzor





23.07 2014 13:17


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

23.07 2014 13:48


snuff: mohu tě ubezpečit že z mého telefonu nikdo žádné fotky neobnoví. ale chápu, jsou i lidi kteří smažou telefonní seznam a telefon prodají. a pak někteří chytráci vykřikují jak je ten android špatnej a nezabezpečenej. 99% veškerých problémů ohledně tohoto tématu pramení z negramotnosti jejich uživatelů, to se klidně vsadím. a jasně ten odkaz je super, aby také ne když je to reklama na antivirovou firmu

Liqid:
Co třeba internetové bankovnictví? Tam se bezpečnost určitě hodí.

to určitě, proto se ptám znovu - známe někdo někoho komu vykradli bankovní účet kvůli chybě zabezpečení v nějakém telefonu a ne kvůli vlastní stupiditě?
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

23.07 2014 15:37


Muzu te ubezpecit, ze 99% uzivatelu nejsou lordmystic a absolutne nepredpokladaji, ze kdyz telefon smazou, ze ho vlastne nesmazali!

Budto jsi BFU a dildroid pro tebe asi tedy neni, nebo jsi neco jako linux guru a dildroid je pro tebe to prave.
Pokud dildroid cili na druhou skupinu, pak chapu i spoustu veci co se nyni objevuji, ze vlastne problemem neni.
Pokud ovsem cili na BFU tak je to diletantismus v nejvyssi forme.
AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

27.07 2014 18:08


Majitelé WP 8 co aktualizovali systém na WP 8.1 jak jste s touto aktualizací spokojení?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

27.07 2014 20:50


síla reklamy v akci, opravdu typický americký občan


Přímý odkaz na youtube video
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

28.07 2014 17:11


Citace:
Přes dvě třetiny aplikací je určeno pro spotřebitele, 11 % míří na profesionály, 16 % na firmy a podnikání. Není nezajímavé, že ti co míří na firmy a podnikání, mají spíše šanci na aplikacích vydělávat. A také to, že v aplikacích pro firmy vede iOS,
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


tyjo a ja jsem si porad myslel, ze ios je ta hracka, ktera nema na firemnim poli vubec sanci ... hmmm divne, asi nectou audiklub
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.12. 2009
Příspěvků: 5526 | Témat: 145

29.07 2014 7:59


Hlasový asistent Google Now je niní přesnější než Apple Siri.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Nemyslím si, že by to u nás někdo kdoví jak používal, tak jen pro info.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

29.07 2014 8:39


Kriznik:
tyjo a ja jsem si porad myslel, ze ios je ta hracka, ktera nema na firemnim poli vubec sanci ... hmmm divne, asi nectou audiklub

ale v tom článku je to i odůvodněné - apple se zaměřuje mnohem více na placené aplikace a vedle toho se ví že aplikace pro firmy jsou více zpoplatněny než ty pro konzumenty - čili apple opět zacílil přesně tam kde mu to víc vydělá. bez překvapení. a mimochodem to nic nemění na tom že je to stále hračka na hraní, fakt to tu nečtou
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

29.07 2014 9:36


je ti jasne lorde, ze samotny apple ma v appstoru minimalne appek a mnohe z nich jsou free?
Numbers, Keynote jsou takové firemní appky, které jsou třeba v AppStore zadara v OSX, pro iphone-ipad jsou placené, ale ze by apple vytrhly dve appky... no to pochybuju

a je ti jasne ze apple s apkama nikam zvlast necili, ze to jaksi delaji ti developeri kteri to delaji ZA SEBE ci za FIRMY co se tim zivi?

mozna pro tebe studijni matros:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
sponzor





29.07 2014 9:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

29.07 2014 9:52


lordmystic:
čili apple opět zacílil přesně tam kde mu to víc vydělá. bez překvapení.

Takze google cili tam, kde mu to min vydela? Ja nevim, skoly nemam, ale na komercni firmu mi to neprijde jako dobry reseni. A ve firme velikosti guglu, by jeden rek, ze si toho nekdo vsimne Tvl zarovka, to sou perly
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

29.07 2014 10:12


mike8:
Takze google cili tam, kde mu to min vydela?

vyvodil sis špatné závěry, protože sis neuvědomil, že google je hráč číslo 1 na poli textové reklamy a právě ty rádoby "free" aplikace s kontextovou reklamou je pro google obrovský trh! čili google své výdělky skládá jinak než např. ten apple.
AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

29.07 2014 10:27


Okej. Takze google je hodnej, bo vydelava na reklamach, ktery ve vysledku zdrazujou produkt kterej inzerujou, zato apple je zlej fuj fuj co si nechava platit za appky (to ze nejsou jeho je vedlejsi, co vim jeli 70/30 s developerem v placenejch)? A nevim, v jakym gugl storu nakupujes ty, ale v mym je toho placenyho taky dost. Jako me je to jedno, jen me prekvapuje, ze se obouvas do applu, kdyz gugl appstore vpodstate okopiroval a vali na nem prachy taky ve velkym. Mimochodem cosi zadaco sem si ted stah. Ta reklama tam je super, zvlast kdyz problikava pres ovladani, takze to mas 50/50 jestli se pohnes v appce, nebo vyskoci v prohlizeci reklama. Super reseni.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.12. 2009
Příspěvků: 5526 | Témat: 145

29.07 2014 10:45


mike8: No to že reklamy v app zdražujou produkt mně jako uživatele mobilu snad trápit nemusí, ne?

Ale naopak zlevňují, resp. znamenají kupu app zadara (kde si reklama otravuje, ale samotná appka poslouží). A kdo prostě tu reklamu nestrpí, tak má možnost si koupit full verzi, kde ji mít nebude.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

29.07 2014 11:36


snad sa nam blizka na lepsie casy
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

29.07 2014 11:41


Ja ted mel na test telefon Xiaomi - RedMi 1S coz je telefon s brutalnim pomerem cena/vykon - 4 jadro, 1GB ram, 8GB misto + moznost SD, rom odladena komunitou MIUI a musim uznat, ze cinani vedi jak na to a nakonec fakt asi prevalcujou vsechny.

Cena toho telefonu je cca +- 5000kc, ale kvalita je nekde uplne jinde.

Sam uvazuju, ze zmigruju od HTC na Xiaomi Redmi Note Pro ci MI4, protoze fakt po tom co jsem ho testoval tak neni co vytknout.

Pisu to sem jen kdyby nekdo uvazoval o nakupu smartphone ale nechce nic draheho, ale zaroven by rad velmi slusny vykon.


BTW Ohledne reklamy, tento problem resi root (zrovna treba zmineny cinan ho ma v zakladu) a adblocker (aneb jaka reklama? ).
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email