Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 405 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 404
Uživatelů: 1
Celkem: 405

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

20.07 2014 0:33


Vcera pri presunu na vzdalenost 100km, kdy jsem si dohromady diky ceskym silnicim poslechl asi 1 pisen z origo CD menice jsem se uz vazne dozral a vymenil jsem radio original Delta CC za sonaka co mi tu zbyl po prestavbe A3ky.

Tak jen chci potvrdit, ze v pripade Audi Cabrio B4 - 1997 sedi vse stejne jako v pripade vymeny radia u A3 vcetne redukce pro poloaktivni repro viz Audi wiki - Výměna rádia A3 (8L1), možná i jiné (http://audiklub.cz/audiwiki/vymena-radia)

Zatim jsem jen vytahnul radio a hodil tam sveho stareho sonaka, aby to uz prestalo preskakovat pri kazdym prejezdu nerovnosti

Musim este sehnat plastove zaslepky kolem radia (az sezenu tak napisu kde a nebo pokud uz nekde nekdo nejake kupoval, tak reknete kde) a prodluzovaci kolik pro antenu ale ten je jen otazkou daneho radia.

Par fotek z vymeny: http://audi-hawk.rajce.idnes.cz/Vymena_radia_pro_Audi_80_Cabrio
nahoru

sponzor





20.07 2014 0:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 140 | Témat: 13

20.07 2014 22:02


povodne radio deltu este mas ? zobral by som ju od teba pocuj daj cenu co by si za nu chcel? teda az predavas diky
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

20.07 2014 22:35


Cao, radio samozrejme porad mam, ale neni na prodej. Budu s nim este laborovat, zda by tam nejak neslo dohodit jen MP3 bud pres XCarlink nebo nejak jinak. Docela mi tam do toho designu sedelo, takze pokud by se mi povedlo to zprovoznit, tak to zase prehodim zpatky na origo.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 140 | Témat: 13

21.07 2014 9:08


ok poriadku lebo je ho panta zohnat to kratsie tak dik az by si nahodou si to rozmyslel urcite by som ho bral presne kvoli tomu si stale nehavam v aute gammu ze tam pasuje pekne do dizajnu
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

21.07 2014 16:14


Já chtěl do cabra narvat concert II, sice je o asi 5mm šiřší, ale vlezlo by se Jen je to poloaktivní systém a já mám v cabru jen konektor pro čtyři repra a konektor pro napájení a drátek pro vysouvání antény, ten bych snad i nějak zapojil do concertu, aby to fungovalo. Jen těžko dát dokupy, aby hrály i zadní repra. Chci to udělat jen výměnou kus za kus, neřešit zase dva dny jak to uvést do pohybu viz zde:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


pometly:
A kdyby jsi se pak chtěl kdy zbavit gammy, tak mi dej echo
Mám teď v cabriu JVC a rád bych origo. Ani jsem nescháněl ty záslepky kolem něj, protože JVC stejně v autě nezůstane

Hawkeye:
Anténa Ti vyjíždí při zapojení na sony rádio?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

21.07 2014 17:53


Antena by vyjizdela, kdyby nebyla polohotova... Slysim sice jak ten motor pracuje, ale antena mi zustava porad stejne mam ji polovytazenou porad. To taky budu muset doresit.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

21.07 2014 18:13


Takže mám i naději jak pořídím gammu, že se mi na něj podaří napojit anténu
Anténu já už řešil. Naštěstí ta byla nová, jen nezapojená, takže fungovala, jen jsem si musel "pohrát" s jejím zapojením na to JVC rádio. Řešil jsem to tady:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Možná bude v Tvém případě něco vyskočeného v mechanismu, v lepším případě. Ono když se občas nenamaže prut, začne časem drhnout a může se protočit plastové kolečko na motorku a buď se ojedou zuby na kolečku nebo na hřebenu prutu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 140 | Témat: 13

21.07 2014 18:37


Hawkeye:
Antena by vyjizdela, kdyby nebyla polohotova... Slysim sice jak ten motor pracuje, ale antena mi zustava porad stejne mam ji polovytazenou porad. To taky budu muset doresit.

az tam mas origo este antenu tak je po smrti take cierne plastove koliecko vylamane zubky zosuchane a preto ti ju nevysuva mam doma dva kusy tej anteny a obe ta ista zavada... a zatial som nenasiel nikoho kto by mi to dokazal v okoli u mna vyrobit to platove koliecko a neorigo som zhanal ale nikde som nenasiel ziadnu taku ktora by mala taky kratucky prutik 40cm ako ma original a taky dlhy satelit tam proste nechcem ok dohodnuty az zozeniem deltu gammu ti potom kludne pustim ale nakolko ju uz 2 roky zhanam a neuspesne a ked konecne bola tak 150 eur za nu nedam samozrejeme.
nahoru

sponzor





21.07 2014 18:37


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

21.07 2014 19:11


Tak pokud jde o nejake plastove kolecko, tak to zkusim rozebrat a poptat se znameho jestli by ho nevytisknul. Tusim, ze si nekde u nekoho pohraval s 3D tiskarnou a mel jsem v ruce jeden vyrobek a bylo to tvrdy jako kamen, takze by to mohlo neco vydrzet.

Zkousel jsem koukat i po nejaky aftermarket, ale nevim nevim:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
- POLSKO ale dala by se koupit levnejsi -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

21.07 2014 20:52


co sa tyka tych zaslepiek, asi ta sklamem. existuju tie stredove plasty pristrojovky 2 druhy: s integrovanymi zaslepkami a bez. asi by si musel rozbrakovat pristrojovku a ten plast vymenit ako celok. na druhu stranu pristrojoviek s uzkym panelom zozenies hafo.

v etke sa mi mari, ze som videl cisto ten ram (pre knofliky, radio a ovladanie klimatizacie) dvojake, takze sa to asi vymenit bez rezania da.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

21.07 2014 21:22


Tak toho jsem se bal. Ale mam v zaloze plan a to bud rozchodim MP3 na Delta CC a nebo tam flaknu Concerta a hodim k nemu xcar link.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

21.07 2014 21:25


Hawkeye:
Mám tu druhou anténu z odkazu, Calearo a funguje zatím bez problému, jen ten signál není 100%. Když stojím, tak chytnu rádia čistě, ale za jízdy je to se signálem horší. Chci si koupit na anténu zesilovač:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 945 | Témat: 6

21.07 2014 21:32


On ještě dnes někdo v autě poslouchá rádio? To jsem neladil ani nepamatuju.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

21.07 2014 21:47


Ja zrovna nedavno poslouchal, ale to bude tim, ze mi skakal ten oldies changer a jel jsem po klasicke "kvalitni" ceske silnici, tak jsem to vzdal a prepnul na radio

Antenu co tam ted je zkusim pak rozebrat a uvidime jak dal, jestli vzit kopii nebo pujde vyservisovat origo.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

03.12 2014 16:42


Po dlooooouhém váhání nechávám v cabriu aftermarket autorádio JVC, to co tam bylo už od koupě, a se kterým jsem se nasral pár hodin než jsem celý audio systém zprovoznil.

Jen bych rád vyplnil mezery (15x60mm) po bocích rádia. Už jsem koukal na různé redukce a "plastové kostky" , ale nenašel přímo určené pro cabria. Sice mi byly jedny doporučeny, abych je zkusil:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Zkusím, nebudou sedět a co pak já s nimi. Tak než objednám poptám se tady.

Jak to máte řešené? Nechali jste tam ty mezery nebo koupili redukce a jaké, a když už z jaké jiné Audi se dají použít, když nejsou přímo určené do cabria. Případný odkaz na ně vítán
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

03.12 2014 17:49


Redukce pro 80ku nebo pripadne cabrio neexistuje, sam jsem se po tom pidil asi tyden.

Nakonec jsem koupil pro A4 B6ku (
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
), vzal pilu, pilnik, nuz a rezal a piloval az to tam jakz takz padne, jine reseni asi neni bych rekl.
nahoru

sponzor





03.12 2014 17:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

03.12 2014 18:35


Bojuš: Do kábra nejde dát celý ten plast z klasické 80 tky? Nevím jak to nazvat,ale myslím celý ten nosič vypínačů,mřížek ventilace,drřák ovládání topení?
Pak nemusíš řešit nějaké kua redukce..Odmysli si polepy a tak to je v klasické 80 tce,otvor jen pro rádio 1 DIN
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

04.12 2014 10:00


Já bych to nijak nehrotil
Hledal jsem anténní zesilovač, a když už našel, tak jsem zkouknul i celou nabídku sortimentu na pár obchodech a zaujaly mě "plastové kostky" co se dávají po stranách aftermarket autorádií. Ale nenašel v žádné nabídce na cabrio. Přitom po netu jsou fotky, kde je aftermarket autorádio krásně zapasované. A bude to tak jak píšeš NOVON, panely jsou jiné a zaměnitelné.
Díkes za reakce a objasnění.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

04.12 2014 10:09


Kdyžtak mám celou konzoli středovou s těma okrajama kolem rádia, držákama tlačítek atd mělo by to tam jít dát určitě, taky mám něoriginální rádio a bez problémů tam páslo, a v mnoha jiných taky
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

04.12 2014 12:38


Přiobjednal jsem ty plastové kostky co jsem dával v odkaze. Pak poreferuju jak sedí/nesedí až mi dorazí.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

06.12 2014 14:08


Bojuš (04.12 2014 12:38) orig :
Přiobjednal jsem ty plastové kostky co jsem dával v odkaze. Pak poreferuju jak sedí/nesedí až mi dorazí.

Sedí jak prdel na hrnec
Maximální spokojenost! Nijak jsem je nešrouboval, nelepil. Prostě nastrčil a zatlačil rádio. Paráda!
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

07.12 2014 0:25


Super zprava, tak udelej foto a ja do nich pak taky pripadne pujdu
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

07.12 2014 9:05


Foto udělám. Momentálně nemám foťák, ale foto bude. Chci taky zdokuměntovat i výměnu zadního okna na cabru do jiného tématu.
Mám případně i kupón na slevu k příštímu nákupu, takže můžu pak poskytnout, já stejně nic dalšího brát nehodlám a škoda, aby propadnul.
(je to sleva v hodnotě poštovného zdarma, ale nákup musí být nad 1000kč)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 140 | Témat: 13

07.12 2014 11:01


ta vymena zadneho okna by bola fajn nejaky navodik a foto report planujem aj ja menit kupit nove lebo stare sice netecie ale ked je vonku +30 C° tak sa dovlni to okno tak ze to otrasne vyzera
nahoru

sponzor





07.12 2014 11:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

09.12 2014 20:14


Ohledně okna
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Tady jsou fotky:

Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

09.12 2014 23:16


bojuš: No nevypada to zle..Jinak plast kolem ovládačů topení je něčím nalakovaný a popraskaný nebo se mi to zdá??
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

09.12 2014 23:29


Je to tak. Původně je v imitaci dřeva, že? Stejně tak jako lišty na dveřích?
Myslím, že je stříkaný zatmavovacím sprejem na světla (stejně tak lišty, které vypadají ale dobře) a popraskalo to. Tohle mi vyřeší kámoš co dělá v lakovně. Hodí mi to do černého lesku a přemýšlím, že si nechám stříknout i plastovou lištu s průduchy na ofuk zadního okna co je za zadními sedadly. Je docela ošoupaná.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

10.12 2014 9:20


To nevypada vubec zle ty zaslepky, tak to abych je na jare nezapomel objednat

Dik za fotky
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

10.12 2014 9:34


Nedá se to redidlem ocidtit ten plast kolem topení? Jestli jo, klidne ti to vyměnil za origo továrně cerny
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

10.12 2014 19:25


Nejde nic, je to stříknuté černou barvou a dost nekvalitně. Přebrousil jsem to a je pod tím imitace dřeva Půjde to znova do černé.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email