Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 289 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 5
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 288
Uživatelů: 1
Celkem: 289

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.7. 2013
Příspěvků: 29 | Témat: 8

20.04 2014 23:18


nejvíc se mi to nasčítalo že jsem měnil převodovku která vyšla na 40, ale je v tom i komplet nová spojková sada a hlavně se manuál shání dost blbě, já ji sehnal až v polsku, jinak pak běžnej servis
nahoru

sponzor





20.04 2014 23:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.7. 2013
Příspěvků: 29 | Témat: 8

20.04 2014 23:23


http://www.rajce.net/a9672125 tady je fotka rozlomený převodovky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.6. 2010
Příspěvků: 290 | Témat: 7

21.04 2014 9:56


Tak jak rikam, ja si vetsinu delam na aute sam, tak si nekoupim neco co me bude stvat. Ja nejsem s cech, nevim jake jsou u Vas servisy, ale me treba naucily na 2.7t udelat turba bez vyndani motoru. Jinak jsem tu 2.7t zvolil kvuli vetsi skale uprav. Je to rok 98 takze interier nic moc, ale jsem s toho auta nadseny, stejnak s tim jenom litam, tak me nezajima co mam kolem sebe, nema to ESP* a podobny veci, jen samosvor diff v zadu, fakt super. Jeste se mi nestalo aby me motorkar predjel.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.6. 2010
Příspěvků: 290 | Témat: 7

21.04 2014 10:00


Nejlip to auto koupit s nejakou zavadou, casta je urvany Kardan* nebo v prdeli setrvacnik. Svycar takove auto nespravuje, pro ne je to stara vrana a oprava za moc penez, tam je jina hodinova sazba jak tady. Vesmes takove auto koupis od 80 do 105 tis. Ale pokud tam budes hledat vonavku tak se nedoplatis. Na pojistovne se tedka drazi RS4 b5, najeto 30 000km. Fakt vonavka do garaze, ale aukce konci za 2 dny a uz za to DAS* pres 500k
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

22.04 2014 16:50


Tak dnes auto opet nepojizdne, zrejme opravit gumu je zasadnejsi problem nez jsem myslel. Nicmene dnesni prohlidka s dalsim parem oci v podobe PedroA80 a diky tomu, ze se na auto dalo podivat tak nejak vic z dalky, coz predtim moc neslo, ponevadz az dnes vedle nej bylo jedno misto volny ukazala, ze to dost hodne pravdepodobne bude borka na levou stranu od predku po zadni dvere. Je videt jinej lak (predtim to bylo zapraseny, dnes to trochu oprselo), nelicujou dvere, patrnej oter od LP dveri na spodku A sloupku, koroze oterem LZ dveri na prahu, nelicujou trochu ani 5, v motorovym prostoru na zacatku na levo na ty vrchni liste je videt ze je to rovnany. Jeste jsme koukali na to tesneni pod vikama ventilu a je v hajzlu na obou hlavach, i kdyz na pravy asi trochu min. Cenu novou nevim, bo ten soumen tam nebyl, ze prej se ozve... A bylo toho asi i trochu vic, mozna jsem na neco zapomnel. Jo a predni kotouce pedro rikal ze asi dobry, i kdyz ja bych je tam teda nechtel, ale tak v ramci uspor by asi sly nechat, ale desky spatny, zadek komplet. Jo a je to na 18, to se omlouvam, to jsem predtim mystifikoval.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

22.04 2014 17:11


mike8: asi není moc co doplnit, ale na LP blatníku zevnitř po haupnou zapomněli hoši srovnat hranu, takže je tam ještě drcnutá boule

takže nebrat....alespoň za mně ne
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

22.04 2014 21:44


jo tak diky chlapi ...usetrily ste mi kopec casu a penez ...urcite to nezoberu bude to uz mit svoje odletano ...na fotkach clovek nic nevidi a nezisti ...diky moc chlapi snad nekdy vas pozvu na
budu ale hledat dal a asi se spis podivam po tom svycarsku .
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.6. 2010
Příspěvků: 290 | Témat: 7

23.04 2014 12:56


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





23.04 2014 12:56


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.7. 2013
Příspěvků: 29 | Témat: 8

23.04 2014 22:12


nevypadá zle jen tu fólii bych asi sundal, šedivá nic moc a je vidět mezi dveřma že origo je modrá ale nějaká moc tmavá
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

24.04 2014 7:11


nevyzera spatne ta folie by asi sla hned dolu ...jinak v tych svycarskych bazarech je to fakt dost
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

24.04 2014 18:06


peterdld: Tak dnes cca v 17:15 (jsou tam do 18. a ja jim celkem jasne rikal ze v patek uz nemuzu) mi borec volal, ze to cituji "moje rezervovany auto je pripraveny a mam privizt penize" Tak jsem mu vysvetlil, ze je debil Jen tak pro prdel jsem se jeste zeptal, ze na kolik teda jsou ochotny jit, kdyz chtel sam dat slevu i kdyz bylo auto "v poradku", takze ted kdyz vim, ze je to borka, tak by to chtelo trochu pritvrdit. Ohromil me sumou 165k

Jinak nemas za co dekovat, takovouhle blbost delam pro kazdyho rad. Spis dekuju ja, takhle dobre jsem se dlouho nepobavil jako dnes
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

24.04 2014 18:21


to vykoupil maximalne za 120
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

24.04 2014 18:30


belmondo: To mas jedno za kolik to vzal, vzdycky na tom bude chtit vydelat. Ale at to zkousi na nekoho kdo nevi jak to s tim je... Blby je, ze zrovna u auta formatu S4 s tim bude mit asi docela problem... Ale tak on se treba nejakej 18 letej soumen s dolacema od pantaty objevi...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

24.04 2014 18:40


jako sobec musim rict ze sem za tohle chovani bazarniku jen rad. hodne mi hraje do karet, ale to tihleti panove ze stare skoly nikdy nepochopej.

ted sme jeli pro stareho medveda, 124 coupe. panove je to ma laska, auto v top stavu, koupil sem to pro sebe - rika bazarnik z jizni moravy

auto neslo nakopnout, kdyz se chytlo tak srouby kol necemu vadili, gumy u dveri zalakovany atd - proste plecka nejvetsi
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

24.04 2014 20:22


tak to je prdel tipuju ze kdyby tam nekdo prisel a dal 150tis . na stul tak by nevahaly
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.10. 2010
Příspěvků: 29 | Témat: 5

26.04 2014 8:04


sice uz neaktualni, ale byl jsem se taky podivat. spis na bazarnika nez na tu chuderu. ceskej pepa jak ma vypadat.
nahoru

sponzor





26.04 2014 8:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

26.04 2014 11:30


hanzz: Takovej ten malej vlasatej? Nebo jich tam maj vic?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.10. 2010
Příspěvků: 29 | Témat: 5

26.04 2014 11:35


Jo, presne ten
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvků: 187 | Témat: 15

27.04 2014 12:58


Ta maska na stribrny z inzeratu neni z S4. Nejvic mi prijdou podivny ty chybejici hagusy, vypada to dost divne, delala se vubec bez nich? To jako ze si nekdo na auto za 1.8 mega nepriplatil par supu za hagusy?

Jinak svoji S4 bych pustil, viz garaz, kdyztak napis.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

02.05 2014 22:03


nazdar kluci a co řikate na tohle?
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.11. 2008
Příspěvků: 10 | Témat: 0

03.05 2014 8:35


Vypada pekne, cervená a zltá su top farby podla mna. Stav podla obrázkov pouzitelny.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

03.05 2014 9:42


No ta červená už je jiná káva..ta by se mi taky líbila..
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvků: 187 | Témat: 15

03.05 2014 11:32


peterdld:
- leva zadni koncovka vyfuku mi prijde vic utopena
- zrcatka v laku misto chromu
- spodni listy na dverich v laku misto cernych
- neorig. kola ale nevypada to na nejakou cinu (krytka vypada jako RSW ?), nicmene dal bych 0.5-1cm podlozky, je to utopeny
- predni naraznik jinej
- maska jina (ale hodne povedena )
- neni navi
- neni vyhrev = Italie = vetsi pravdepodobnost stocenych km
- neni pamet na el. sedacky
- ve dverich chybi na mrizce logo Bose (over jestli ho to ma, vpravo v kufru ma mit zesilovac a woofer)
- over jestli ma / nema dvojity bocni skla
- pri dovirani dveri drou o ten cernej B sloupek
- ulomena zapadka zavirani loketni operky (stava se to na tech B6)

Tim te od ni nezrazuju, jen vycet veci z fotek.

Bixenony jsou
Sibr je (zavist)
Manual je (zavist 2)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

03.05 2014 13:03


dobre postreh kola by sli hned pryc proste nemusim takovej vkus ...asi nejvic co ja natom dle fotek zajimavy sou ty vyfuky ze jeden je utopenej ..naraznik skoda ze neni orig. ale mozna bych prezil a casem vymenil ...treba to jit jen mrknout jinak se vic nedozvim...psal jsem chlapkovi tak uvidime
nahoru

sponzor





03.05 2014 13:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

03.05 2014 13:06


jinak ja mam klasickou b6 1.9tdi a taky nemam loga bose na repro a sub aj zes. mam v kufru a 10repro dokopy tak nevim jestli je jeste v necem rozdil oproti bose...a taky mam s italie ...tam ten vyhrev moc nepotrebujov to je pravda ..uvidime
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

03.05 2014 18:26


tak byl jsem mrknout ...nevyzera spatne akurat se mi zda kdyz jsem vypnul motor trochu zahrkalo asi spojka uz ...auto je z DE ....prej cele auto presel merakem laku a nebolo lakovane nic okrem strechy ...k tym vyfukem ze to mel i na predchozi s4...vsechny doplnky si dal lakovat ze su mu to tak liby ve farbe...gumy dobry brzdy taky ...a s cenou nechtel hejbat...tak nevim kdyby byl nekdo ochotny v okoli třince tam semnou skocit ze bych to i vzal at jeste poradi co a jak byl bych vdecnej
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvků: 187 | Témat: 15

03.05 2014 19:13


peterdld: S4 z DE bez vyhrevu a navi, no nevim... Lakovany to byt musi, prinejmensim ten naraznik, listy a zrcatka. A ze by to nekdo natolik trefil, ze nestrikal to okolo...

Koncovku na S4 utopenou nemam.

Zarachtani pri dobehu je nejspis dvojhmotnostni setrvak, ale to neni takova tragedie. Spis se zamer na to, jestli to nezarachoti po startu (tam staci typovi aby to pred tvym prijezdem vzdycky natocil a natlakuji se ty napinaky, ty pak dojedes domu a druhej den v tom zarachoti. Da se rict ze je to normalni, ale ukazuje to smerem k tem rozvodum za motorem a to je pak peklo no...)

Serviska je? (nemecka nebo italska?)

Jinak ja bych po tom zas tolik nepatral Pokud jsi smirenej s tim ze je to nejspis neco z Italie, coz znamena urco vic nez 138t km, ze je to nejspis strikany (aspon to neni odrbany ) a ze tomu chybi drobnosti ve vybave, tak do ni nastup. Nez to tahat nekde zvenku, kde jsou podobne drahy, tak si udelej radost Dvojhmota te nejspis ceka, ale tyhle auta stejne moc nenajedou vzhledem k ty spotrebe. Cesta do Chorvatska te nejspis neceka taky tak co

Good luck, doufam ze dame konecne nejakej S4 meeting

Jo a spotreba je kolem 15-20, jestli tomu na budlich svitilo 11 a podobny nesmysly z courani, tak tomu never
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.11. 2013
Příspěvků: 57 | Témat: 2

03.05 2014 19:36


Ešte jedna rada, ak je to možné tak nechaj premerať tlaky na valcoch, ak nejaký bude mať menej ako 9barov, tak asi auto už svoje zažilo a čoskoro začne cucať olej a potom už len prípravky od Horst Fuchsa alebo pre-krúžkovanie za 40tisíc.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

03.05 2014 19:42


to mi prislo taky divny ze s de a bez vyhrevu a pod. auto bylo zohrate na necelych 80stupnu ...jen co zbehl s domu na benzinku ...servisku som nevidel moc jsem neresil lebo tak ci tak kdyby jsem to sel kupovat tak uz pojedu s nekym kto se vic vyzna...km som neveril taky ...prumerna spotreba byla na palubaku 14.....chci si udelat uz radost prototze uz pulroku jsem bez nejakyho lepsiho vykonu ...jo vsechny veci co se tyce list a pod. si strikal ..ale myslim zbytek prej si to meril tak nevim ..a naraznik prej menil proto ze je to ojedinely v tom oetingeru ze jse mu to liby...zatim tak navic mam moznost to nechat na ceskych spz coz mi usetri nekolik deset tisic
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

03.05 2014 19:43


ako sa to mera? nejaky pripravok ?...litr oleje na 1000km rikal
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email